Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petr Vágner

Petr Vágner,*1.9.1977 - herec, moderátor

 

Životopis

 

osobní údaje:
- rodinný stav: ženatý
- národnost: česká

vzdělání:
- Vyšší odborná škola herecká, Praha (ukončeno bakalářskou zkouškou v roce 2001)
- Střední odborná škola polygrafická, Praha (ukončeno maturitou v roce 1998)

role ve filmech:
např. Experti (režie Karel Coma), Prachy dělaj člověka (režie Jiří Chlumský), Johanka z Arku (režie Luc Besson), Hartova válka (režie Gregory Hoblit), Duna (režie John Harrison), Johanka z Arku (TV - režie Christian Duguay), Těžká parta (režie Markus Rosenmüller), Poslední transport

role v divadlech:
Mnoho povyku pro nic (William Shakespeare) - Stavovské divadlo, Komedie omylů (William Shakespeare) - Stavovské divadlo, Večer tříkrálový aneb cokoliv chcete (William Shakespeare) - Stavovské divadlo, Hamlet (William Shakespeare) - Národní divadlo, Maryša (Alois a Vilém Mrštíkovi) – Národní divadlo, Marie Stuartovna (Friedrich Schiller) - Stavovské divadlo, Dáma od Maxima (Georges Feydeau) - Divadlo na Vinohradech, Hypermarket (Viliam Klimáček) - Národní divadlo, Oskar (Claude Magnier) - divadlo Metro, Monsieur Amédée (Alain Reynaud-Fourton) - divadlo Metro, Ať hvězdy nestárnou (Charles Laurence) – Divadlo Radka Brzobohatého, Boží dopuštění (Petar Petrovič) - Divadlo Radka Brzobohatého, Jednou týdně stačí! (Donadl Churchill) - Divadlo Radka Brzobohatého, Vyhazovači (John Godber) – Divadlo Radka Brzobohatého, Klec bláznů (Jean Poiret) - Divadlo Radka Brzobohatého

role v reklamách:
např. spoty pro Starobrno, Gambrinus, Albert, Finlandia vodka, Český rozhlas – Radiožurnál, Totalgym, Vodafone atd.

role v televizních seriálech:
např. Redakce, Ordinace v růžové zahradě 1,2, To nevymyslíš, Ulice atd.

dabing:
filmy: např. Deník Bridget Jonesové, Gladiátor, Saw 2, Sklapni a zastřel mě, Oliver Twist, Dějiny násilí, Hele vole, kdo tu vaří?, Šifra mistra Leonarda, Obezřetný cizinec, Kde se skrývá pravda, Hory mají oči 2, Šprti, Zaina, Hanibal – Zrození atd.
seriály: např. Gillmorova děvčata, Kriminálka Las Vegas, Prison Break atd.

moderátor:
např. televize TV Nova (moderátor pořadu Snídaně s Novou, moderování soutěže uperprogram), rozhlasové stanice Evropa 2 a Rádio City, moderování speciálních akcí, filmových premiér, večírků, módních přehlídek, prezentací, tiskových konferencí atd.

modeling:
např. nafocení kampaně pro Vodafone, namlouvání spotů, dýdžejing. Nejvíce však teď září jako Radim Novák v seriálu Ordinace v růžové zahradě...

Autor: cikko, julcax

zdroj Osobnosti,cz

Poznáte u stromečku hvězdu Primy? Takhle se stydlivě krčil před hromadou dárků, když ještě neznal Ivanu Gottovou

26. prosince 2014 12:01

Oblíbený moderátor VIP zpráv Petr Vágner (37) si vánoční svátky nesmírně užívá. Však už jako malý kluk byl u rozsvíceného stromečku s kupou dárků v sedmém nebi. Teď se na štědrovečerní hodování a rozbalování dárků těší i jeho šestiletá dcera Lilli a čtyřletý syn Sam.

„Podíváme se s dětmi na pohádky, dáme cukroví, večeři, dárky, klasiku. Loni syn dostal nádraží z Lega, takže jsem to musel celé postavit a končil jsem sám ve tři ráno. Letos asi dostane auto,“ smál se moderátor, který k večeři kapra nejí.

„Večeře bude podle toho, co žena vymyslí. Většinou, je to losos, zelenina, krevetová polévka, pro děti řízek. K tomu cukroví a všechno možné, co budou chtít děti. A další kola pak většinou máme ještě u rodičů a tchyně,“ těší se moderátor, který se cukrovím doslova přecpává.

„Vosí hnízda, kokosové kuličky, malé kremrolky. To nejlepší dělají na Moravě, tam stačí obejít pár známých, a i když to cukroví vypadá stejně, vždycky chutná jinak a výborně,“ uzavřel s úsměvem Vágner. 

 

Anna Veškrnová, Super.cz

Petr Vágner se synem Samuelem

Petr Vágner se synem SamuelemFoto: archiv FTV Prima

Bude z něj fešák po tatínkovi? Známý český moderátor zapřáhl do závodu i šestiletého syna

20. května 2017 10:51

Moderátor Top Staru Petr Vágner (39) je kromě potetovaného těla proslulý svou fyzickou zdatností. Na charitativním běhu s tvářemi Primy tak samozřejmě nemohl chybět.

 

Petr na pětikilometrový závod poctivě trénoval a stal se jednou z osobností, jež si zájemci mohli vydražit na internetu jako své běžecké parťáky. Známý moderátor přijímá i výzvy s podstatně větším adrenalinovým nábojem, takže Prima Run zvládl levou zadní.

Do pražské Stromovky s sebou vzal i šestiletého syna Samuela, který se do závodu také zapojil. Tatínek z něj udělal sportovce a společně podpořili charitativní akci. Vágner mladší byl v cíli dokonce dříve než herec David Gránský (25). 

Adam Chromý , Super.cz

 

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář