Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pavel Trávníček

Pavel Trávníček,*26.10.1950 - herec, moderátor, dabér

128910.jpg

Český herec, dabér, moderátor a režisér se narodil v obci Konice u Prostějova. Jeho matka Anna pocházela ze Slovenska a otec z Hané. Má sestru Martu, která je učitelkou hudby. Vystudoval brněnské JAMU a zanedlouho dostal v tamějším divadle bratří Mrštíků angažmá.Od roku 1984 je člen Městských divadel pražských. V současné době je majitelem a zároveň také hercem Divadla SKELET Pavla Trávníčka.

Do diváckého podvědomí se zapsal především díky rolím princů ve známých českých pohádkách, jako jsou Tři oříšky pro Popelku (1973), Klaním se, měsíci (1991), O štěstí a kráse (1985) nebo Třetí princ (1982).

Kromě herectví se také věnoval zpěvu. Společně se Sabinou Laurinovou moderoval zábavný hudební pořad Do-re-mi vysílaný na TV Nova. Pavel Trávníček má dva syny.

Autor: kyticka88

zdroj Osobnosti,cz

Pavel Trávníček leží v nemocnici. Potvrdila to jeho přítelkyně Monika Fialková.

Pavel Trávníček leží v nemocnici. Potvrdila to jeho přítelkyně Monika Fialková. Hermína

Princ z Popelky Trávníček skončil v nemocnici: Jeho stav je vážný

26. srpna 2014 9:11

Pavel Trávníček (63) má za sebou operaci a jeho stav je dle slov hercovy přítelkyně Moniky Fialkové vážný. Leží na urologii.

„Leží ve vinohradské nemocnici a je to vážné. Víc se ale vyjadřovat opravdu nechci, děkuji za pochopení,“ řekla Blesku Fialková.

Konkrétní ve věci Trávníčkova onemocnění nebyla. Herce mohly postihnout například potíže s močovým měchýřem, ledvinami či prostatou. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

 

 

 

 

 

 

Princ Pavel Trávníček: Po náročné operaci je už doma!


 
30. srpna 2014 ● 08:32

Dobrá zpráva! Princ z pohádky Tři oříšky pro Popelku Pavel Trávníček (63), který v minulých dnech prodělal urologickou operaci, už není v péči lékařů, ale své milované partnerky Moniky Fialkové (28).

 

„Pan Trávníček už u nás není. Byl propuštěn,“ potvrdil včera Blesku mluvčí vinohradské nemocnice Lukáš Matýsek. Herec i jeho partnerka na dotazy nereagují.

„Je to vážné. Víc se ale vyjadřovat opravdu nechci,“ řekla Monika Blesku krátce po Pavlově hospitalizaci. Na urologii lékaří řeší choroby vylučovací soustavy (ledviny, močové cesty) a mužských pohlavních orgánů (např. prostata, varlata).

„Žádné informace o Pavlovi nemám, ale dostala jsem esemesku, že zájezd v příštím týdnu se koná, tak věřím, že všechno bude v pořádku,“ oddechla si Uršula Kluková (73), která s Trávníčkem hraje v jeho zájezdovém divadle.

 
 
 
Autor: mia

zdroj Blesk,cz

Pohublý, unavený, ale zase pracuje: Trávníček se po vážných zdravotních obtížích opět postavil před kameru

12. září 2014 12:39

Herec Pavel Trávníček (63) se dva týdny poté, co musel kvůli vážným zdravotním problémům do nemocnice, postavil před kameru. Natáčí seriál z psychiatrického prostředí.

Ve špitále skončil koncem srpna kvůli urologickým potížím. Jeho partnerka Monika Fialková tehdy médiím sdělila jen to, že jeho stav je vážný. Jaké potíže herce postihly, nekonkretizovala.

Ať už se jednalo o cokoli, zdá se, že trápení herec zdárně překonal. Působí sice unaveně, ale pokud by potíže přetrvávaly, těžko by se před kameru vůbec postavil.

Se zdravotními komplikacemi se v těchto dnech potýká také Petr Kostka, jenž je hospitalizován v Nemocnici na Františku. Také on chtěl splnit závazky vůči svému zaměstnavateli a hlavně divákům, jeho stav mu však zatím nedovoluje stoupnout si na divadelní prkna, a dnešní premiéra v Divadle na Vinohradech (hra Rod Glembayů) proto byla zrušena. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Trávníček s mladou přítelkyní: Přišli jsme o dítě!

Pavel Trávníček s přítelkyní Monikou
23. dubna 2015 ● 12:39

Pavel Trávníček (64) se letos mohl stát potřetí otcem! Jeho životní partnerka Monika Fialková (28) na začátku letošního roku otěhotněla, ale na velikonoce musela podstoupit potrat. Lékaři zjistili, že miminku přestalo bít srdíčko.

 

Herec sice několikrát řekl, že se na dítě cítí být starý, s Monikou si miminko přál. "Nechávali jsme tomu volný průběh, ale skutečnost je taková, že jsme se o společném založení rodiny bavili dva roky," řekla magazínu Sedmička Monika, která se na začátku roku dozvěděla, že je v jiném stavu.

"Všechno jsem měla naplánované. V divadle jsme si našla alternaci, přestala jsem hrát, s produkcí mi pomáhali... Sdělili nám pohlaví dítěte i termín porodu a já jsme byla tak ráda, protože se to mělo narodit Pavlovi k narozeninám," svěřila se Monika.

Ale další vyšetření odhalilo, že miminko je mrtvé a museli provézt interrupci. "Ze začátku jsem tomu nechtěla věřit, ale dnes si říkám, že to asi osud chtěl a vyřešilo se to zavčas, než aby se to stalo později," míní Trávníčkova přítelkyně.

Pár si naplánoval cestu do Benátek, aby přišli na jiné myšlenky a třeba se právě v tomto romantickém městě opět zadaří.

Trávníček má z předchozích vztahů dva syny Adama (28) a Pavla (23).

Princ ze slavné Popelky Pavel Trávníček: Čtvrtá svatba?! • Petr Soukup, Markéta Reinischová

Autor: lara

zdroj Blesk,cz

 

Pavel a Monika na Náměstí svatého Marka

Pavel a Monika na Náměstí svatého Marka Foto: archiv M. Fialkové

Princ Trávníček si svátek lásky užívá pohádkově: Přítelkyni, s níž přišli o miminko, vzal do Benátek

1. května 2015 20:15

Ještě v pondělí pokřtili DVD a knihu Povídánek bájného vypravěče v Českých Budějovicích a pak už vyrazili na zaslouženou dovolenou. Pohádkový princ Pavel Trávníček (64) vzal svoji partnerku Moniku Fialkovou na to nejromantičtější místo, do italských Benátek.

Pár zde tráví již čtvrtý den, samozřejmě včetně svátku všech zamilovaných, Prvního máje. A romantiku si užívají plnými doušky. Obcházejí místní pamětihodnosti, nemohli vynechat náměstí svatého Marka s pověstnými holuby, ani zapadlé kavárničky.

Vyvrcholením byla i plavba na gondole, kterou Pavel Monice dopřál. Ostatně trochu toho štěstí si oba zaslouží, zvláště když nedávno přišli o vytoužené miminko. Možná se zrovna v Benátkách opět zadaří a příroda už nebude tak krutá. 

Saša Šeflová, Super.cz

 

 

 

 

Monika Trávníčková s novorozeným synem

Monika Trávníčková s novorozeným synem Foto: Facebook M. Trávníčkové

Pohádkový princ Trávníček a jeho žena se dočkali: Narodil se jim syn. Podívejte se na něj

30. prosince 2016 22:56

Manželka herce Pavla Trávníčka (66), známého mimo jiné z role prince v pohádce Tři oříšky pro Popelku, Monika dnes vpodvečer porodila syna. Chlapeček přišel na svět v 19:21, uvedla šťastná maminka. Té byl manžel na porodním sále oporou.

Trávníčková doplnila i další údaje: chlapec po narození vážil 3,21 kg a měřil rovných 50 cm. „Všichni jsme v pořádku a šťastní,“ napsala Monika - spolu s poděkováním lékařům v porodnici v Podolí - a šlo to přímo od srdce, miminko totiž donosila až napotřetí, předtím dvakrát samovolně potratila.

Že se jim narodí chlapeček, to věděli a také to svěřili médiím, pro sebe si ale nechali jméno. Tak tedy - jejich syn se jmenuje Maxmilián.

Pro Trávníčka se jedná o třetí dítě, z předchozích vztahů má dva další syny. 

Saša Šeflová , Lucie Sieglová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář