Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milan Peroutka

7. 4. 2017

 Milan Peroutka,*24.3.1990 - herec

 

Milan Peroutka (1990) je herec a muzikant. Již od útlého dětství navštěvoval dramatický kroužek a účastnil se dětských divadelních festivalů. Svoji hereckou kariéru zahájil v HaFdivadle, se kterým si například zahrál v hudebním představení v Malostranské besedě. Hrál také v několika českých seriálech (Ordinace v růžové zahradě, Horákovi, To nevymyslíš, Ulice, GYMPL s ručeným omezením), rovněž v hudebních klipech, reklamách a různých jinglech. V současné době spolupracuje s uměleckou skupinou OLDstars, se kterou v únoru 2014 uvedl inscenaci Přelíčení v rámci festivalu Mene Tekel proti totalitě. Dále hraje v představeních divadelních spolků Tygr v tísni, Letí a v Crossroads . V nedávné době založil vlastní kapelu s původním repertoárem a ve zmíněném Hafstudiu od září otevírá multimediální ateliér.Nyní moderuje v Očku s Annou Kadeřávkovou.

Autor:ester.peterovaPanda78

zdroj osobnosti,cz

Milan Peroutka

Milan PeroutkaMichaela Feuereislová

Po roli v muzikálu dostal Milan Peroutka i seriálovou. Po 10 letech se vrací do Ordinace

8. dubna 2017 5:55

Milan Peroutka (27) sice už nějaký ten rok působí v kapele Perutě, do diváckého povědomí se ale dostal až díky účasti v show Tvoje tvář má známý hlas, jejíž třetí řada se momentálně vysílá. A ukazuje se, že nejen diváckého.

 

Jeden z porotců Tváře Janek Ledecký si Milana vybral do muzikálu Iago. „Já jsem měl to štěstí, že jsem Milana objevil ve Tváři a od jeho prvního vystoupení ho sledujeme s velikým úžasem, protože se ukázalo, že je úplně jedno, jaké slavné postavy a písničky se v historii pop music chopí, protože všechno udělá naprosto dokonale,“ řekl na zpěvákovu adresu.

A další příležitost přišla i z Novy, kde se objeví v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tam už před lety účinkoval. „V Ordinaci jsem začínal s Ondrou Sokolem, kdysi před deseti lety. A teď tam přijdu jako nová postava. Budu student medicíny. Je to role barevná, zajímavá, bude mít vývoj a bude na delší dobu a těším se na to,“ nebyl si Milan jistý, kolik toho vlastně může prozradit. 

Lucie Sieglová , Super.cz

 

Vyhraje Tvář Konvičková, Peroutka, nebo Vilhelmová?

Vyhraje Tvář Konvičková, Peroutka, nebo Vilhelmová?Foto: archiv TV Nova

Hádka kvůli Tváři! Fanoušci na finalistech nenechali nit suchou: Vilhelmovou dokonce obviňují z protekce

9. května 2017 8:40

S fanoušky populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas třískají silné emoce! V neděli se rozhodlo, že do finále show postupujíMarkéta Konvičková (22), Milan Peroutka (27), Martha Issová (36) či Tatiana Vilhelmová (38). A právě její umístění možná sklízí největší kritiku. Hlasujte v anketě na konci článku!

 

„Issová ve čtyřce a Vilhelmová první? Doufám, že takhle tristní výkon poroty bude překryt konečným Peroutkovo vítězstvím,“ kritizuje jeden z fanoušků.

Milan Peroutka, který snad všechny okouzlil coby hermafrodit v jedenáctém kole show, je podle asi největšího počtu lidí jediný, kdo si účast ve finále zaslouží.

Na ostatní se víceméně snáší vlna kritiky. Na Markétu Konvičkovou pořád asi jen nejmenší. Fanoušci soutěže kritizují, že měla zvláštní štěstí na to, že si skoro vždy vylosovala mladou zpěvačku ze současnosti, takže to prý měla proti ostatním lehčí.

„Ve čtyřce měl být Martin Dejdar a Adéla Gondíková! Hlavně Martin s Alešem Hámou si vždy odskákali to nejhorší, a přesto byli super. Naopak Martha s Táňou si finále nezaslouží,“ tvrdí jiní. Dejdarovi ostatně finále uteklo o jediný bod, čtvrtý se tak do něj dostal díky tomu Milan Peroutka.

„Protekce Tatiany Vilhelmové je do nebe volající. Její dnešní výkon rozhodně nestál za tak vysoké hodnocení,“ troufá si další fanoušek hodnotit herečku. Její kolegyni Marthu Issovou zase často hodnotí jako nemastnou neslanou, a možná má ze čtveřice nejmenší počet horlivých fanoušků. Na její celkové vítězství by teď nejspíš málokdo sázel.

Je vidět, že do konečného oznámení výsledků i dlouho po nich bude finále vyvolávat prudké vášně a budou padat samá slova o nespravedlnosti! 

Kdo by podle vás měl vyhrát celou Tvář?

 
 
 
 

David Zápal , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář