Jdi na obsah Jdi na menu
 


Martin Písařík

Martin Písařík,*1.7.1979 - herec, zpěvák, dabér

 

Martin Písařík započal svou hereckou kariéru dramatem Karla Kachyni - Městem chodí Mikuláš. Následovně působil především v divadle Radar (divadélko na Praze 7), kde byl nejen příležitostným hercem, ale také pohybovým pedagogem či autorem hudby. S divadelním souborem Ty-já-tr se Martin nerozloučil doposud a příležitostně účinkuje v pohádkách pro děti, se kterými cestuje nejen po dětských domovech.

V současné době má stálé angažmá v divadle ABC, kde zvládl role např. v inscenacích Frederick, Jak je důležité míti Filipa, Příliš počestná žena, Úžasná svatba, České Vánoce nebo Šakalí léta.

Příležitostně hraje v divadle Ta Fantastika (Obraz Doriana Graye), ale také v divadle Kalich (muzikál Touha).

Od divadla se přemosťme také k filmovým a seriálovým rolím mladého herce.
Martina můžete vidět například v komediích Snowboarďáci
a Ro(c)k podvraťáků , v dramatu Stříbrná vůně mrazu nebo v pohádce Probuzená skála. Pokud byste raději herce vídali "na pokračování", a to ve většinou současně běžících seriálech, nenechte si ujít Ordinaci v Růžové zahradě, případně seriál Bazén, který v minulosti vysílala TV Prima.

Martin Písařík ale neholduje pouze filmovým plátnům a divadelním prknům, je znám také jako hudebník. Se svými kapelami (které i založil) Bojkot Production a Akustik zpívá a hraje na kytaru. Své nadání zúročuje i skládáním hudby a psaním textů. Nyní ho můžeme vidět v seriálu Cesty domů
, jako policistu z „protikorupčního“, je to ale také velký hráč a hazardér, který spolupracuje s druhou stranou.

Autor: matttyna

zdroj Osobnosti,cz

Seriálová hvězda Martin Písařík bude tátou: Potomka se dočká už za měsíc!

20. června 2014 ● 13:36

Obecní blázen Jaroušek alias Martin Písařík (34) ze seriálu Doktoři z Počátků se už brzy stane otcem. Stejně jako se mu podařilo utajit, že je ženatý, i teď tuto radostnou zprávu tutlal poměrně dlouho. Jeho manželka Martina je totiž už v osmém měsíci těhotenství.

 

 

Martině Písaříkové zbývá do porodu pouhý měsíc. Až doteď se jim to ale s hercem Martinem Písaříkem podařilo utajit, informoval server Super.cz. A své soukromí si hlídají i nadále. Zda se jim už za chvíli narodí holčička nebo chlapeček, zůstane pod pokličkou.

Písařík je s manželkou ženatý už deset let, ale teprve nyní se dočkali svého prvního dítěte. Oba rodiče se na příchod miminka nesmírně těší. Otázkou zůstává, jestli si Martin svého potomka vůbec užije. Kromě seriálu totiž hraje v muzikálu Adam a Eva a navíc má před sebou letní Shakespearovské slavnosti na Pražském hradě.

Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

Krasavec z Doktorů z Počátků slaví narození prvního syna: Dal mu irské jméno a na jeho svátek ho nikdy neuvidí

15. srpna 2014 9:56

Herce Martina Písaříka, jehož známe mj. ze seriálu Doktoři z Počátků, jsme potkali na filmové premiéře adrenalinového filmu plného akčních hrdinů Postradatelní 3. Pokud jde o adrenalin, tak má z poslední doby Martin úplně jiné zkušenosti. Raduje se totiž z narození prvorozeného syna.

"A to byl pořádný adrenalin. Odvezl jsem přítelkyni do porodnice, sám pak odjel do Ostravy, a celý den jsem o ní neměl žádnou zprávu. A když jsem se pak dozvěděl, že jsou oba v pořádku, tak to byla síla," vyprávěl Super.cz.

Nás trochu překvapilo, že nechtěl být u porodu, jak to většina mužů vyžaduje. "Já u porodu být nechtěl, je to jen taková móda, ale myslím si, že porod je ženská záležitost a chlap tam nepatří. V tom jsme se s mojí přítelkyní naprosto shodli," upřesnil Písařík.

S většími problémy a delší dobu trvalo, než se shodli i na jménu pro miminko. "Nakonec to dopadlo tak, že se jmenuje Patrik. A došlo mi to až zpětně, že mě nikdy na svůj svátek neuvidí, protože budu v irských hospodách," smál se Martin na konto populárního irského svátku svatého Patrika.

A zvykl si už doma s miminkem pomáhat? "Zatím jsem spíš za uklízečku a snažím se dělat nějaké zázemí. Malý jenom mžourá a moc mě nepotřebuje, tak se snažím pomáhat partnerce v jiných věcech," míní. Naťukli jsme ještě téma svatby. "To je moc brzy, teď už tři neděle oslavuju, a teprve pak zjistím, co bude dál," krčil rameny Písařík. 

Saša Šeflová, Super.cz

 

Martin Písařík vyvázl z nevěry příliš lehce: Přítelkyně mu odpustila!

Přítelkyně Martina Písaříka mu jeho nevěru odpustila poměrně rychle.
18. září 2014 ● 13:22

Herec Martin Písařík (35) se po delší době objevil na veřejnosti. Od skandálu, kdy se „oblizoval a obíral“ s cizí ženou jen pár týdnů poté, co se mu narodilo dítě, se mu na veřejnost moc nechtělo. Radost mu také neudělili ani přítomní novináři, který mu vykouzlil opravdu křečovitý úsměv na rtech.

 
 

Martin sice přišel podpořit akci Srdíčkové dny, které pomáhají těžce nemocným dětem, ale on sám svému synovi k narození žádný pěkný dárek nepřipravil. Během zapíjení miminka se totiž opil a svedl s krásnou servírkou.

 

Na tento večer asi Martin moc vzpomínat nechce, nejraději by tuto kapitolu ze své minulosti škrtnul. A tak se podle toho i chová. Otázky, jak mu to teď klape doma, stáčí ve svých odpovědích na svého synka Patrika: „Jak je doma? No báječně! Už je to lepší. Začíná už víc komunikovat. Jsem zamilovaný a už je to krásné.

 

Ale co na jeho divoké polibky s číšnicí říká jeho přítelkyně Michaela? Ta mu očividně odpustila jako by se nic nestalo. Písařík totiž seká latinu a sype si popel na hlavu. Postačí nahlédnout na jeho facebookový profil, kde vrká jako smyslu zbavený. Holt láska hory přenáší, Písařík zřejmě vládne dokonalými přesvědčovacími metodami a jeho žena nemá moc na vybranou...

 

 

 
 
Autor: senf

zdroj Blesk,cz

Přítelkyně Martina Písaříka shodila všechna kila po porodu a hodila za hlavu i jeho nevěru: Takhle jí to teď sekne

8. března 2015 15:50

Půl roku po porodu syna Patrika vypadá přítelkyně herce Martina Písaříka úžasně. Pár si po dlouhé době společně vyrazil do společnosti a na Michaele nebylo vidět ani deko navíc. Písaříkova žena je opět krásně štíhlá, což zdůraznily světlounké plesové šaty, v nichž jí to neuvěřitelně slušelo.

Partneři si udělali volný večer a vyšli si na ples Českého rozhlasu na Žofín a Míša jen zářila. Evidentně hodila za hlavu Martinovu loňskou nevěru, kdy narození syna oslavil dost nestandardním způsobem, úletem s barmankou z letního kina.

Je hezké, že si pracovně hodně vytížený Písařík vyhradil pro partnerku volný večer. Moc volna totiž nemá. Kromě běžné práce nyní finišuje ve zkoušení muzikálu Mýdlový princ, který má ve čtvrtek premiéru v divadle Broadway, v němž alternuje hlavní roli se Sagvanem Tofim (50) a Martinem Dejdarem (49). 

Saša Šeflová, Super.cz

 
Martin Písařík s přítelkyní

Martin Písařík s přítelkyní Hermína

Martin Písařík seká dobrotu? Do kina nevyrazil s kamarádkami, ale s blonďatou maminkou svého syna

10. února 2016 13:55

Oblíbený herec a zpěvák Martin Písařík (36) se ve společnosti většinou objevuje sám nebo s kamarádkami.

Jeho přítelkyně Michaela se totiž doma stará o malého syna Patrika. Aféra, kdy Písařík oslavoval narození syna laškováním se servírkou, je ale už dávno odpuštěna. Tentokrát si Písařík s partnerkou našli hlídání a vyrazili společně na premiéru filmu Deadpool.

Sličná blondýnka si tak konečně mohla odpočinout od maminkovských radostí a starostí. Když už se s Martinem někde přeci jen objevila, většinou s sebou brala i malého Patrika.

Občas ale neuškodí, když si rodiče vyjdou ven sami bez dětí. Své o tom ví například herečka Tatiana Vilhelmová (37) a Vojta Dyk (30), kteří si nedávno užívali na plese, zatímco jim syna Aloise hlídala chůva. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář