Teď už pro všechny případy raději s partnerem Pavlem začínají přípitkem na zdar díla. Po dopití Lumír zalehl na zem a věnoval se zavádění stromku do stojánku, přítel s geometrickou přesností hlásil, kam a na kterou stranu s neposednou dřevinou pohnout. Když se akce po pár hodinách zdařila, byl stromeček v rovině přesně, jak když střelí a navíc díky Olšovského plazení po podlaze byla i ona dokonale vysmýčena.

Dvojice má zatím napečeny jen perníčky, kterými ozdobili stromek, ale běžně pečou dvanáct druhů. „Každý upeče svých šest, které má nejraději, a pak už jen debužírujeme,“ směje se Lumír.

 

Autor: hermina.cz
Autor: lara
zdroj Blesk,cz
 
Lumír Olšovský

Lumír Olšovský Hermína

Lumír Olšovský měl nehodu. Leží na jednotce intenzivní péče

25. června 2015 13:40

Herec, moderátor a režisér Lumír Olšovský měl dopravní nehodu. Skútr, na němž cestoval, se srazil s automobilem. Herec leží na jednotce intenzivní péče.

„Lumír skončil se zlomeninami a otřesem mozku na jednotce intenzivní péče v nemocnici, kam byl převezen záchrannou službou,“ cituje idnes.cz moderátora Romana Buťu, který Olšovského zastoupil v natáčení pořadu pro TV Mňam.

„Lumíre, dnes jsi nám moc chyběl. Přejeme Ti brzké uzdravení a rychlý návrat na prkna, co znamenají svět i na ta naše televizní! Jsme všichni s Tebou!“ vzkazuje stanice na svém facebookovém profilu. 

Jana Hofmanová, Super.cz

Lumír s přítelem Pavlem

Lumír s přítelem Pavlem Michaela Feuereislová

Manžel Lumíra Olšovského promluvil o jeho těžké autonehodě: Musíme doufat

25. června 2015 17:01

Jak Super.cz již informoval, herec, režisér a dabér Lumír Olšovský měl vážnou autonehodu, když cestoval na svém skútru a srazil se s osobním automobilem. Skončil se zraněními v nemocnici na jednotce intenzivní péče.

Redaktorovi Super.cz se podařilo hovořit s jeho registrovaným partnerem Pavlem Bárem. „Jsme optimisté. Věříme, že to zvládne,“ prozradil nám.

„Lumír leží v nemocnici, má středně těžká zranění. Doufejme, že bude v pohodě. On je ale optimista a věří, že se z toho dostane,“ řekl redakci Bár. Zdravotní stav umělce naštěstí nebyl až tak vážný, že by musel být uveden do umělého spánku, se zdravotníky i svým mužem komunikuje.

„Teď zrovna jedu k Lumírovi. V nemocnici jsem byl už poté, když mi dopoledne volala policie a informovala mě o tom, co se stalo. Nyní mu vezu věci osobní potřeby. Vážně doufám, že se rychle zotaví,“ dodal s obavami partner Olšovského. 

David Zápal, Super.cz