Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ladislav Hampl

Ladislav Hampl,*17.7.1981 - herec

 

Ladislav Hampl pochází z rodiny lékaře. Po maturitě se rozhodl pro studium na pražském DAMU. Mimo školních představení v DISKu účinkoval v Divadle Na Vinohradech a CD-94. Angažován byl krátce v divadle Rokoko a v Divadle Na Vinohradech. Od září 2004 je členem hereckého souboru Divadla Na zábradlí. V rámci Letních shakespearovských slavností ztvárnil roli Romea, hrál ve filmech Bolero, Silný kafe a Duše jako kaviár.

V Divadle Na zábradlí ho můžete vidět jako Šohaje v Gazdině robě, Osipa ve hře Platonov je darebák! a jako Troila v inscenaci Troilus a Kressida a v roli Jeníka v připravované inscenaci Cesta do Bugulmy.

zdroj Osobnosti,cz

Ladislav Hampl se rozešel s manželkou.

Ladislav Hampl se rozešel s manželkou.Profimedia.cz

Dámy, máte šanci: Tenhle seriálový blonďák z Vyprávěj a Okresního přeboru se rozešel s manželkou

12. května 2017 15:13

Herec Ladislav Hampl (35), kterého diváci znají například ze seriálů Vyprávěj, Ohnivý kuře či Okresní přebor, se rozešel s manželkou.

 

S půvabnou Majou, kterou si vzal v roce 2011, už nežije rok a půl, ale až teď rozpad manželství oficiálně přiznal.

„Jsem vlastně pořád ženatý, ale jenom formálně. Bral jsem si ji ve třiceti. To jsem si připadal mnohem uvědomělejší a dospělejší, než jsem teď,“ řekl týdeníku Téma Hampl s tím, že rozvod zatím neřeší.

S manželkou ale nadále zůstávají přáteli. „Možná se to mělo stát. Možná je nutné, abych si tohle období, kterému říkám druhá puberta, ještě prožil. Je dobré se vyblbnout,“ dodal herec, který tak čeká na další osudovou ženu.. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář