Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jiří Krampol

Jiří Krampol,*11.7.1938 - herec, moderátor, dabér

Jiří Krampol (* 11. července 1938 Buštěhrad) je český herec a moderátor. Jedná se o známého dabingového herce, který dabuje filmy, ve kterých hraje Jean-Paul Belmondo (po Janu Třískovi, který to dělal před ním), po smrti Františka Filipovského převzal i dabing komika Louise de Funèse. Jako veterán se ještě po sedmdesátce aktivně věnoval vzpírání a je známým propagátorem tohoto sportu

zdroj Wikipedie

21. června 2014 • 12:00

Jiří Krampol se raduje: Nový kšeft mu vynese pěkné peníze!

Jiří Krampol
Jiří Krampol (neuveden / Blesk)
 

 Prostě lidé, kteří dosáhli úspěchu a věhlasu díky svému talentu a píli. A právě je bude zpovídat herec a moderátor Jiří Krampol (75) ve svém novém pořadu VIP hosté Jiřího Krampola, který bude pravidelně vysílat TV Relax. „Pořad zpočátku půjde jednou za čtrnáct dní a VIP hosté v něm pohovoří o svých strastech, radostech i profesních úspěších,“ říká Krampol s tím, že jako prvního v pořadu přivítá českobudějovického chirurga, MUDr. Milana Oulehlu.

Autor:  ben

 

 

 

zdroj Aha,cz

 

 

 

 Tomuhle nabušenému štramákovi že je 76? Český herec musí houfně odmítat nabídky od dívek k seznámení

11. července 2014 11:01

Je mu šestasedmdesát, ale figuru má jako o několik generací mladší kluci. Spolu s charismatem a neskutečným smyslem pro humor je to jasným předpoklad k tomu, aby byl i ve svém věku velkým magnetem na holky. Jiří Krampol (76), jemuž se přezdívá český Belmondo a který slaví narozky právě dnes, přiznává, že občas musí mladým slečnám dát jasně najevo, že s ním coby s ženatým mužem nic mít nemohou!

Jednou mu dokonce jedna z dívek poslala i mapku, aby herec věděl, jak se k ní co nejrychleji dostat. Podobných nabídek dostává víc, ale nechce o nich mluvit. „Nechci být za toho frajera, který si honí triko. Nerad se vytahuju,“ říká skromně.

Krampol je kupodivu i poté, co mu skončil pořad na Primě Nikdo není dokonalý, v jednom kole. Točí několik televizních pořadů, film, připravuje knížku i cédéčko pro děti. A také pravidelně jezdí s představeními po celé republice.

„Cítím se skvěle, jako mladý kluk. I když někdy je to horší a když se probudím, připadám si pocitově jako stodvacetiletý stařík,“ směje se sympaťák Krampol. 

  23. července 2014 • 05:00

Zdrcený 
Jiří Krampol (76): Přišel o syna! Co se stalo?

Syn Tomáš o otce nemá zájem....
Syn Tomáš o otce nemá zájem.... (ara)
 
 

Tohle si herec nezasloužil. Vždyť Jiří Krampol (76) dal své jméno i dvěma synům svých manželek, jejichž otcem není. Přitom jeho vlastní synové Tomáš a Jiří tátovo příjmení nemají. Ani se o otce nezajímají.

 Prvního syna Tomáše, který je tenisovým trenérem, odvezla Jirkova bývalá manželka, televizní hlasatelka Jana Fořtová (67), v roce 1989 po rozvodu do Austrálie. Není to za rohem, ale i tam přece fungují mobily... Přesto se herec už pár let nedočkal přání k Vánocům ani k narozeninám. Nezná ani vlastní vnuky. „Tak šest sedm let se mi Tomáš neozval,“ prozradil Krampol.
Ve 13. komnatě před šesti lety Jiří Krampol přiznal, že trpí depresemi. Má prý až panický strach ze samoty a ztráty partnera nebo dítěte. Jak se tedy asi herec cítí, když ho jeho děti ignorují?!

  13. srpna 2014 • 05:00

Starostlivý Jiří Krampol (76): Spěchá za svým těžce nemocným slavným přítelem (82)!

Jiří Krampol se bojí o svého nemocného přítele.
Jiří Krampol se bojí o svého nemocného přítele. (Aha! - Martin Přibyl)
 

 „Rozhodl jsem se Standu navštívit. Mnoho jsem se u něho naučil,“ řekl Blesku Krampol, který by rád návštěvu uskutečnil co nejdříve. Slavný herec dlouhodobě bojuje se zdravím. „Když se slyším z televize, jak jsem dříve mluvil, často pláču a je mi úzko. Byly to krásné časy,“ svěřil se před časem deníku Aha!.

   Herec a dabér sice svedl vítězný boj s rakovinou hrtanu, ale přišel o hlas a mluví jen díky přístroji na hlasivkách. Nedávno mu navíc kvůli zákalu začal rapidně slábnout zrak, takže musel podstoupit operaci. A aby toho nebylo málo, trápí ho to, že z jeho důchodu, který činí 12 716 Kč, se mu daří vyjít jen velmi stěží.

 Víte, že…

Když Fišer nastupoval do nemocnice na operaci, která jeho nezaměnitelný hlas navždy umlčela, potkal kolegyni Stellu Zázvorkovou (†83) a dal si s ní malé pivo. Ona byla poslední, která ho slyšela mluvit.

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

  27. srpna 2014 • 05:00

Krampol bez servítek: O zkušenostech s nepřizpůsobivými a proč se bojí vyjít na ulici!


Jiří Krampol se už pomalu bojí vyjít z vlastního bytu.  (Aha! - Martin Přibyl)
 
 Herec Jiří Krampol (76) si zahrál mafiána ve filmové trilogii Bastardi režiséra Tomáše Magnuska. Natáčelo se na drsném romském sídlišti a bývalý moderátor Nikdo není dokonalý tak měl možnost zavzpomínat na své dětství v jedné z tehdy nejnebezpečnějších pražských čtvrtí.

„Vyrůstal jsem na pražském Žižkově, tam byla vždycky velmi početná romská komunita. A nebylo to s nimi jednoduché. Pořád byly nějaké problémy. Jejich děti rostly jako dříví v lese, rodiče měli starosti sami se sebou, natož aby k něčemu vedli. Bastardi bohužel ukazují přesnou realitu. Dneska se ale lidé chovají hrozně bez ohledu na etnikum. To dřív nebývalo,“ svěřil se Krampol smutně v Blesk TV Mánii.

Autor:  mpa

zdroj Aha,cz

  23. září 2014 • 05:00

Naštvaný Krampol: Tajně obnovili jeho pořad »Nikdo není…«, ale bez něj!

Jiří Krampol je z toho, že nebyl o návratu pořadu informován, trochu rozmrzelý.
Jiří Krampol je z toho, že nebyl o návratu pořadu informován, trochu rozmrzelý. (Aha! - Martin Přibyl)
 
 

Nikdo není perfektní. Tak se jmenuje show, která se o víkendu objevila na TV Barrandov. Schéma je stále stejné jako u Nikdo není dokonalý – pár hostů ve studiu a kamera v ulicích mezi prostým lidem. Jenže moderátorem už není Krampol, ale dvojice Heidi Janků a Patrik Hezucký.

zdroj Aha,cz

Krampolovi

KrampoloviMichaela Feuereislová

Manželka Jiřího Krampola skončila na psychiatrii: Kvůli kombinaci prášků a alkoholu nemůže podepsat reverz!

28. června 2017 11:03

Místo toho, aby si herec Jiří Krampol (78) užíval poklidného stáří, musí řešit jeden problém se svou manželkou za druhým!Hana Krampolová (56) v posledních letech není ve své kůži, ztropila několik skandálů, sama o sobě v legraci mluvila jako o druhé Ivetě Bartošové. Nikdy se však neléčila. Až dosud, ale vlastně z donucení, jelikož se dostala do stavu, kdy už jí šlo o holý život!

 

„Stalo se to před několika týdny. Hanka na tom byla opravdu zle, tak jsem jí zařídil, aby se léčila na psychiatrii. Šlo tam o prášky a alkohol,“ potvrdil Super.cz Krampol s tím, že nyní se stav jeho ženy zlepšuje, a protože má jasnou hlavu, dobře se s ní povídá a nemá o ni už takový strach.

Když ji ale na psychiatrii v Praze na Karlově náměstí dovezli, zhrozili se, v jakém stavu byla. Krampolová je proto vedena jako pacientka, která nemůže podepsat reverz a odejít. „Pustí ji nejdřív za tři týdny. Je to lepší, než kdyby se dalo na sliby, pak se situace opakovala, a nakonec tam Haničku zavřeli na dva roky,“ konstatoval oblíbený herec, bavič a moderátor.

Ten si se ženou užil své. Léčba byla na pořadu dne už před lety, Krampolová ji sice slíbila, ale po vystřízlivění si hospitalizaci rozmyslela. Hvězda seriálu Malý pitaval z velkého města tak musela dál trpělivě snášet její rozmary, ke kterým se nakonec přidala i série zranění.

„Před nemocnicí teď pořád stepují paparazzi, ale dovnitř se naštěstí nedostanou. Teď je nejdůležitější, aby byla Hanička v klidu a dala se do pořádku,“ dodal Krampol, který za svou ženou přes všechny průšvihy dojemně stojí dál.

Tvrdí totiž, že s ním byla vždy v dobrém i ve zlém, a tak by od něj nebylo fér, aby ji opustil, když prožívá komplikované období. Může být něco větším projevem lásky? 

Jiří Krampol a Hana Krampolová

Jiří Krampol a Hana KrampolováFoto: Olga Hrušková

Manželka Jiřího Krampola poprvé promluvila o detoxu, kterým v blázinci prochází

29. června 2017 10:25

Byla prý jen na prášcích. Do stavu, v němž se nacházela, ji údajně dostala kombinace léku proti bolesti a prášku na spaní, který jí ale dal její manžel Jiří Krampol (78). Hana Krampolová (56) k nim podle svých slov sama přístup nemá.

 

Na přímou otázku deníku Blesk, zda kombinuje prášky s alkoholem, jak její muž tvrdil, ale opakovaně a rezolutně odpověděla, že ne. A to přestože Super.cz získal informaci, že měla mít v době přijetí do nemocnice přes čtyři promile alkoholu v krvi.

Co s ní tedy na psychiatrické klinice mají v plánu? „Detoxikujou mě. Čistí mě. Sami mi dávají prášky. Dopoledne jsou pak nějaké terapie,“ vysvětlila Hana, která se po týdnu na uzavřeném oddělení, kde je prý asi s dalšími 13 pacienty na pokoji, cítí dobře.

„Jen vypadám hrozně! Jsem nenamalovaná, v tričku a teplákách. Těším se, že mi Jirka přinese pyžamo,“ posteskla si. Pak prý se bude cítit hned líp. Jak dlouho v blázinci zůstane, teď není jisté. Zatím nesmí ani na vycházky a mobilní telefon smí používat jen v době osobního volna. 

Milan Kolář , Super.cz

Hanu Krampolovou pustili z psychiatrie.

Hanu Krampolovou pustili z psychiatrie.Foto: Showpix

Manželku Jiřího Krampola dnes pustili z blázince: Takhle vypadá po prodělané léčbě!

4. července 2017 15:09

Manželka Jiřího Krampola (78) Hanka (56) byla propuštěna z psychiatrické léčebny na Karlově náměstí v Praze, kde 16. června skončila poté, co zkombinovala léky s alkoholem amálem přišla o život.

 

V době přijetí do nemocnice v sobě měla mít až čtyři promile alkoholu. „Odvezl jsem ji tam proto, že by jinak umřela. Už byla v bezvědomí,“ řekl nedávno Super.cz ke kolapsu své ženy Krampol. Hanka na psychiatrii prošla detoxem, dostávala léky a podstupovala terapie.

Ani po propuštění z léčebny ale Hanka nemá zdaleka vyhráno a bude muset spolupracovat s lékaři, a hlavně se vyhýbat alkoholu.

„Naše známá paní doktorka jí bude pomáhat. Jsem jí za to moc vděčný. Je zlatá. Kéž by byla Hanička stejná jako před lety,“ sdělil nám Krampol. Tak snad se manželka českého Belmonda dá co nejdřív do pořádku. 

David Zápal , Anna Veškrnová , Super.cz


Jiří Krampol narychlo navštívil Vary.

Jiří Krampol narychlo navštívil Vary.Michaela Feuereislová

Vyděšený Jiří Krampol po propuštění manželky z psychiatrie: Nemocnici opustila nedobrovolně, doslova ji vyhodili!

5. července 2017 18:36

V úterý si přivezl manželku Haničku z nemocnice, kde ležela na oddělení psychiatrie. A hned druhý den musel Jiří Krampol (78) splnit pracovní povinnost a představit v rámci karlovarského festivalu knihu o Belmondovi, jemuž roky propůjčuje svůj hlas. Ale by opravdu hodně nervózní.

 

"Přijel jsem jenom na skok a rychle zase pospíchám za Haničkou do Prahy. Je nemobilní, nemůže být dlouho sama," svěřil Super.cz herec, který je sám na pokraji zhroucení a dělá si o manželku velké starosti.

Hanku vyzvedl v nemocnici po čtrnáctidenní hospitalizaci na oddělení psychiatrie a radost z toho nemá. "Opustili jsme nemocnici nedobrovolně. Doslova ji vyhodili kvůli nedostatku lůžek," postěžoval si nám.

"Nyní bude Hanka docházet na léčení ambulantně. Doufejme, že to bude dostačující. Samozřejmě by bylo lepší, kdyby byla v nemocnici. Ale kam ji mám dát? Do blázince? Tam nepatří," rozčílil se Krampol.

Nyní na sebe musí Hanka dávat velký pozor. "Rozhodně už nebude brát léky, co dům dal. Na bolest má přesně předepsané léky z nemocnice, které bude užívat. Na jiné, které jí seženou všichni možní kamarádi, může zapomenout, jinak to špatně dopadne," dodal Krampol, jenž ve Varech představoval knihy Jean-Paul Belmonda Mých tisíc životů a Belmondo o Belmondovi. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz

 

 

Jiří Krampol o přetrhaných vazechSuper.cz

Krampol řeší těžké zdravotní problémy: Manželka se léčí ze závislosti, on trpí velkými bolestmi. Víme, co se mu stalo!

7. července 2017 18:00

Jiří Krampol (78) prožívá opravdu těžké období. Problémy s manželkou Hankou, která kvůli závislosti na lécích na bolest strávila dva týdny na psychiatrickém oddělení v nemocnici, nejsou to jediné, co ho trápí. Hanka má už tři roky velké zdravotní problémy a prakticky se nemůže hýbat. A ani Krampol na tom zdravotně není dobře.

 

Má velké bolesti kvůli přetrhaným vazům v koleni. "Bohužel, když se hrne smůla, tak to jde na jednu hromadu," řekl Super.cz Krampol, který nevydrží dlouho stát. I chůze mu dělá velké problémy. "Na operaci to není, s tím se nedá nic dělat. Bylo to pružný, teď je to tuhý," vysvětluje.

Lékaři si prý neví rady. "Kovový koleno nechci, každý, kdo si to nechal udělat, tak s tím má problémy. A jiné řešení mi nikdo nenabídl. Nevím, co dál," dodal Krampol. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz

Jiří a Hana Krampolovi na archivní fotografii

Jiří a Hana Krampolovi na archivní fotografiiMichaela Feuereislová

Ze zdevastované rumové pralinky konečně dáma: Český herec si chválí proměnu své ženy po léčení v blázinci

27. července 2017 17:43

Zažil si s ní peklo, bál se o její život. Manželka Jiřího Krampola (79) Hanka Krampolová (56) před časem skončila v blázinci poté, co spolykala kupu prášků a zapila to velkým množstvím vína. Měla přes čtyři promile alkoholu v krvi a šlo jí o „kejhák“! Dva týdny po jejím propuštění z psychiatrie je ale z ženy českého Belmonda úplně jiný člověk.

 

„Manželka je jako vyměněná. Změnil se jí obličej, chování, všechno. Uklízí, stará se o sebe, nechala si předělat zuby. Vypadá teď o deset let mladší. A slíbila, že bude chodit cvičit. Je to teď skvělé. Hlavní ale je, aby jí to vydrželo,“ řekl Super.cz Jiří Krampol.

„Od té doby, co zkolabovala, si nedala ani malé pivo. Ví, že když si dá deci vína, bez milosti půjde na rok do blázince. Z toho má samozřejmě strach. Byla by beze mě, psa, bez všeho, co má ráda,“ dodal herec, který má v posledních týdnech neuvěřitelně práce. A to přestože za rok slaví osmdesát

Jiří Krampol a Hana Krampolová

Jiří Krampol a Hana KrampolováFoto: Olga Hrušková

Ještě kapka alkoholu a letíš z domu! Jiří Krampol nastavil problematické manželce tvrdé mantinely

31. srpna 2017 5:55

Že má oblíbený herec a moderátor Jiří Krampol (79) doma manželku průšvihářku, to vědí asi všichni. Kvůli různým extempore, a hlavně kombinaci alkoholu a prášků žena umělceHana Krampolová (56) nedávno skončila v blázinci. A v životě se už nesmí napít. Super.cz se nyní podařilo zjistit, že jinak milující a oddaný partner dal své manželce drsně nůž na krk.

 

Léta dělal, že její problémy nevidí. Mezi přáteli říkal, že přeci svou lásku neopustí ve chvíli, kdy má potíže. Z jeho ženy se ale postupem času stávala troska. Když jí pak šlo už o život,zakročil a dostal ji do blázince.

„Má ji pořád moc rád, ale mluví s ní v tomto ohledu drsně. Jasně ji varuje, že už se nesmí napít ani polykat prášky. Říkal jí přede mnou: ‚Ještě jeden průšvih a poletíš z domu!‘ Docela jsem zírala a nevěřila vlastním očím. Takhle Jirku neznám. Ale přísnost asi u takto nemocných lidí musí být,“ řekla nám důvěryhodná účastnice nekompromisního rozhovoru.

Jestli herec měl na mysli konec manželství nebo to, před čím už varoval i veřejně (že jeho ženu při případném návratu k neřestem čeká roční nedobrovolný pobyt v psychiatrické léčebně) nevíme, jak ho ale známe, věříme spíš druhé verzi.

Kdo Jiřího Krampola a jeho choť poznal osobně, ten ale už kvůli němu doufá, že se dál kvůli manželce nebude trápit a ona mu už bude dělat jenom radost! 

David Zápal , Super.cz

Hana Krampolová

Hana KrampolováMichaela Feuereislová

Skončí jako Iveta Bartošová? O manželku známého českého herce prý mají její blízcí velký strach!

1. září 2017 5:55

Má s ní tolik potíží, že je až zázrak, že ji v uplynulých deseti letech neposlal k vodě. Manželka Jiřího Krampola (79) Hana Krampolová (56) dělala jeden průšvih za druhým a nakonec se pro nadužívání alkoholu a prášků dostala do blázince. A teď u ní mají největší obavu z toho, aby nedopadla jako Iveta Bartošová (✝48)!

 

„Jirka má největší hrůzu z toho, aby neskončila jako Iveta. Aby z ní nakonec nebyla podobná troska a nespáchala sebevraždu. Říkal, že si nevezme na triko, aby takhle dopadla, a bez ohledu na to, jak moc se mu třeba v tu chvíli nebude chtít, v případě, že by znovu začala pít a polykat hrsti prášků, nekompromisně ji dovleče do blázince,“ tvrdí náš zdroj s tím, že obavu o ni mají i její další blízcí včetně syna.

V té souvislosti působí skoro až úsměvně, že Hanku před časem kontaktoval vdovec po Ivetě Josef Rychtář, který ji asi také chtěl spasit.

Sám Krampol nám už před časem řekl, že jedinou záchranou pro jeho ženu je to, že začne pracovat a přestane přemýšlet nad tím, co s takovou přehršlí volného času. Proto by měla pomáhat seniorům. „To zatím nedopadlo, protože paní, které bych měla pomáhat, má po úrazu,“ svěřila nám nedávno Krampolová.

Když jsme jí v úterý zavolali, jak se má, mluvila tak děsivě protichůdně, až jsme se začali bát, jestli není zase ve víru závislostí.

„Nevím, jak se to stalo. Asi jsem byla zmatená. Ale opravdu nepiuju. Už ani to nealko pivo si nedám,“ dušuje se. 

David Zápal , Super.cz

Super.cz

 

 
 

Časová osa článků

 
Jiří Krampol

Jiří KrampolFoto: Miloš Schmiedberger

Tuhle postavu by mu záviděli i o 60 let mladší kluci: Český herec je rok před osmdesátkou ve fantastické formě

13. července 2017 5:55

Je ve věku, kdy mnoho jeho vrstevníků přemýšlí o krmení ptáčků v parku nebo o šetření peněz na vlastní poslední rozloučení. Herec Jiří Krampol (79) ale rok před osmdesátkou přemýšlí spíš nad tím, kolik kil ještě zvedne v posilovně a jaké pracovní nabídky odmítat dříve!

 

Jiří záviděníhodných devětasedmdesát oslavil v úterý a naštěstí v plné síle. Jestli by ale někdo čekal, že bylo mecheche v hospůdce, ten by se mýlil. Už dávno není kvartálním pijanem.

„Máme takovou partu v posilovně, scházíme se tu skoro každý všední den, cvičíme a klábosíme. Připil jsem sám sobě a popřál si všechno nejlepší,“ vtipkuje Krampol, který se snaží nevnímatstarosti se svou manželkou.

A díky tomu, jak často cvičí, má figuru lepší než leckterý mladý kluk. Však jsme sami byli několikrát svědky toho, jak o generace mladší dívky obdivovaly jeho svaly.

Fitko je ale zábava, jinak je bavič a herec stále i pracovně v jednom kole. Objíždí republiku s pořadem pro seniory a kulturní střediska Stáří je stav mysli. Pořád má natřískané sály. Kromě toho nedávno dotočil zajímavý part pro VIP vraždy a chystá se na velký a zatím přísně tajný seriál, v němž má dostat nezanedbatelnou roli. „Cítím se výborně,“ dodal Jiří Krampol. 

Hana Krampolová

Hana KrampolováFoto: Olga Hrušková

Hana Krampolová po propuštění z blázince: Víme, proč se jí zbavili!

13. července 2017 15:54

Už víc jak týden je z psychiatrie zpátky doma manželka Jiřího Krampola (79) Hana Krampolová (56), kterou manžel poslal na léčení kvůli tomu, že ji našel zhroucenou po vypití spousty vína a spolykání mixu prášků. V krvi měla přes čtyři promile! Čtvrtého července ji ale propustili z léčení. Proč a jak se bude léčit, aby znovu nespadla do kolotoče závislostí?

 

„Pustili mě proto, jelikož mají málo místa, původně jsem tam měla být asi o čtrnáct dní déle. Bylo nás tam čtrnáct lidí na pokoji, což je hodně, ale jinak to tam docela šlo. Četla jsem si knížky, měli jsme různé aktivity, jako je cvičení nebo malování. A nechyběla tam kuřárna, takže se to tam dalo přežít,“ svěřila se Super.cz Hanka, která si bez emocí četla i články o svém kolapsu.

„Holky mi to tam ukazovaly na mobilu. Bylo jasné, že se to provalí, když mě Jirka vezl na psychiatrii taxíkem. Bylo mi tehdy hrozně zle. Nebylo to vůbec dobré,“ přiznává Krampolová.

A co jí má zachránit život? Podle ní i podle Jiřího Krampola je to práce.

„Měla by se mě ujmout jedna sociální pracovnice a zapojit mě do nějakého zaměstnání. Asi se budu starat o seniory,“ dodala Hana Krampolová, jež se zatím bude léčit ambulantně

David Zápal , Super.cz

Jiří Krampol

Jiří KrampolMichaela Feuereislová

Jiří Krampol: Zákaz alkoholu! Bojí se provokovat svou manželku, kterou pití skoro přivedlo do hrobu

29. července 2017 12:10

To je ale milující manžel! Jiří Krampol (79) má svou ženu Hanu Krampolovou (56) rád i přesto, co mu poslední léta prováděla, takže když nedávno skončila v blázinci, kde jí kvůli velkému množství alkoholu kombinovanému s hrstí prášků našli v krvi přes čtyři promile, byl strachy bez sebe. A teď si odpírá pozemské radosti i on sám, aby ji náhodou neprovokoval!

 

Jiří Krampol byl dřív známým kvartálním alkoholikem. Vždy pár měsíců nepil, pak ale vypadl na několik dní z domu a dával si extrémně do nosu. To přestalo, když mu voperovali kardiostimulátor, přesto se rozumnému množství alkoholu nevyhýbal. Až doteď.

„Je jasné, že dnes už naprosto neexistuje, že bych si před Haničkou dal pivo nebo si doma k televizi otevřel láhev vína. Přece ji nebudu dráždit a nebudu před ní mlaskat, jak mi to chutná, když se kvůli tomu léčí,“ řekl Super.cz rázně oblíbený herec a moderátor.

„Naštěstí v poslední době na alkohol vůbec nemám chuť, takže mě to nějak netrápí. Kdybych ho časem dostal, počkám na nějaký výjezd s představením mimo Prahu, kde se bude i přespávat. Nebo bych se musel napít tajně,“ dodal trochu už pobavený Jiří, pro kterého je ale hlavně velkým zázrakem, že se jeho manželka dává do kupy. 

David Zápal , Super.cz

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář