Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jan Onder - Lucie Hunčárová

Jan Onder,*1985 - tanečník

 

 

Jan se narodil ve znamení Lva. Tvrdí, že k tanci se přivedl sám. Jako malý kluk prý strašně rád tancoval na písničky Karla Gotta. Rád se válí u televize. Mezi jeho největší koníčky patří rodina a přítelkyně. Do budoucna chce mít šťastnou rodinu a vyhrát mistrovství světa. Drží se zmámeného hesla: „Když se chce, tak to jde."

Autor: leppilampi

zdroj osobnosti,cz

Vezmou se ještě letos? Tahle sympatická dvojka ze StarDance se chystá zpečetit svůj vztah

7. února 2015 5:55

Tuhle sympatickou dvojku si určitě dobře pamatujete z populárního tanečního klání celebrit StarDance. Jan Onder na taneční trůn dovedl Danu Batulkovou a Kateřinu Baďurovou. S Táňou Kuchařovou skončil druhý. Honzova přítelkyně Lucie Hunčárová zase v poslední řadě protáčela šarmantního Pavla Řezníčka.

 
 
 

Jako taneční pár spolu ti dva vystupují už devět let. Harmonie na parketě postupně přerostla v lásku, ale na začátku to ideálně zrovna nevypadalo. „Dohromady nás dal Honza Tománek, který nás trénuje. Na úplném začátku to žádná idylka nebyla. Vlastně jsme si ani nebyli moc sympatičtí,“ svěřil Super.cz kudrnáč Onder.

Po třech letech se to ovšem docela rychle zlomilo. „Zamilovali jsme se do sebe, sestěhovali se, a tak fungujeme dodnes. Někdy je to pohoda, někdy je to trochu Itálie, asi jako v každém vztahu,“ říká Lucie, která se svým partnerem vystupuje i v televizním pořadu na dětském kanále České televize Taneční hrátky s Honzou Onderem.

Oběma je dvacet devět, a tak se logicky nabízí otázka, kdy do toho praští? „Myslím, že už k tomu pomalu dozrává čas a brzy náš vztah posuneme dál,“ přiznal nám Honza na Českém plese v Bruselu, kde s Lucií předvedli hostům předtančení hned ve třech žánrových blocích. 

 

Jiří Nedvídek, Super.cz

V divadelním představení Ypsylonky Onder hraje, tančí, a dokonce i zpívá...

V divadelním představení Ypsylonky Onder hraje, tančí, a dokonce i zpívá... Foto: Archiv Studia Ypsilon

Onder na bolest po rozchodu zapomíná prací: Jak snášel kopačky od Hunčárové, která teď randí s Ridim?

28. března 2017 15:18

Nemá za sebou právě veselé měsíce, ale teď už se zase dívá do budoucnosti! Řeč je o Janu Onderovi, se kterým se na začátku roku rozešla po osmi letech vztahu jeho přítelkyně i taneční partnerka Lucie Hunčárová, s níž si navíc krátce před tím pořídil společné hnízdečko v Praze.

Ač Lucie zpočátku tvrdila, že v tom není nikdo třetí, před pár dny konečně kápla božskou a svůj vztah s italským kuchařem Ridim otevřeně přiznala. Honza o celé záležitosti musel moc dobře vědět od začátku, ale zachoval dekorum a mlčel.

„Oběma jim přeju hodně štěstí. Nebylo to pro mě jednoduché období. S tou svou bolestí jsem se ale musel nějak vyrovnat. Nad vodou mě držela především práce,“ přiznal otevřeně Onder, který se právě v době, kdy vrcholila jeho partnerská krize, objevil poprvé v životě na divadelních prknech.

Vidět ho totiž můžete v představení legendární Ypsylonky Varieté Freda A. „Oslovil mě přímo Jan Schmid. K představení jsem vytvořil choreografii, ale také v něm hraju, tančím, a dokonce i zpívám jednu písničku, kterou kdysi zpíval Fred Astair,“ pochlubil se Super.cz Honza.

Ten si své nové působiště nemůže vynachválit. „V divadle je bezvadná parta. Je mi tam dobře. Premiéru jsme měli 12. ledna. Přijďte se podívat,“ uzavřel muž, kterého mají všichni neodmyslitelně spojeného především s populární taneční soutěží StarDance. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

Lucie Hunčárová v plavkách

Lucie Hunčárová v plavkáchFoto: facebook L. Hunčárové

Hunčárová s Ridim si užívají na Maledivách: Nenalíčená tanečnice ze StarDance se pochlubila tělíčkem v plavkách

23. dubna 2017 17:05

Zamilovaná dvojice z osmé řady StarDance Lucie Hunčárová a Emanuele Ridi si plnými doušky užívá na romantické dovolené v exotice.

 

Sympatický páreček odletěl až na daleké Maledivy, kde na ně čekal hotový ráj na zemi.

„Teplo, slunce, kolo, oceán,“ rozplýval se charizmatický Ital na sociální síti. Tanečnice a italský kuchař si dopřávají místní speciality, sluní se na pláži a vyrážejí na cyklistické toulky.

Hunčárová se pochlubila i svou vytancovanou sexy postavičkou v plavkách. Napodobila tak svého expřítele Jana Ondera, s nímž se začátkem roku rozešla po osmi letech vztahu.

Zatímco Hunčárová toká s Ridim na Maledivách, Onder nedávno chytal bronz na Kapverdách a neváhal se dokonce zvěčnit bez plavek. O fanynky tak určitě neměl nouzi. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

Honza Onder na akcích tančí společně s vítězkou osmé řady StarDance Veronikou Lálovou.

Honza Onder na akcích tančí společně s vítězkou osmé řady StarDance Veronikou Lálovou.Foto: Archiv České televize

Onder už má vedle sebe novou taneční partnerku: Její famózní zadeček znáte ze StarDance

10. května 2017 19:10

Poté, co Honza Onder dostal na začátku letošního roku definitivní kopačky od své taneční i životní partnerky Lucie Hunčárové, dlouho smutnil. Teď už zase vesele tancuje po kšeftech a v náručí svírá téměř o pět let mladší Veroniku Lálovou, na jejíž famózní zadeček nemůže zapomenout snad žádný skalní fanoušek osmé řady StarDance.

 

„Tančili jsme spolu na dvou akcích pro děti a vedli jsme spolu jeden taneční kurz v Luhačovicích. Na nedostatek práce si stěžovat nemůžu. Vyučuju většinou sám, ale když je potřeba něžnější stvoření, oslovím Veroniku. Je pracovitá a šikovná,“ řekl k celé věci stručně Super.cz Onder.

Lucie Hunčárová si po rozchodu s Onderem užívala vysněného volna s kuchařem Emanuelem Ridim. Světu přiznali čerstvě klíčící lásku a následně tapetovali sociální sítě fotkami z luxusních dovolených. Teď se fotkou s Honzou Onderem pochlubila na Facebooku Veronika Lálová.

„Taneční Luhačovice s Honzou Onderem! Děkuji,“ napsala k fotce sexy Veronika. A odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. „Nemáš zač Verun,“ napsala do odpovědí Hunčárová. Že by se Lucie, toho času bez práce, začala vedle charizmatického Itala nudit? 

Jiří Nedvídek , Super.cz

Lucie Hunčárová nemůže najít tanečního partnera. Taneční svět se od ní odvrací.

Lucie Hunčárová nemůže najít tanečního partnera. Taneční svět se od ní odvrací.Michaela Feuereislová

Za lásku s bohémským kuchařem platí velkou daň: Hvězda StarDance nemůže zavadit o práci

16. května 2017 10:16

Rozpad vztahu s Janem Onderem a následné provalení poměru s Emanuelem Ridim zamávaly s reputací Lucie Hunčárové v prostředí profesionálních tanečníků. Hvězda televizní soutěže StarDance si nemůže najít tanečního partnera a zavadit o práci.

 

„Nečekala jsem, že skončím bez práce," přiznala Hunčárová před časem Super.cz. Nyní si měla postěžovat, že nemůže sehnat tanečního partnera. Žádný, který prošel StarDance, se s ní prý nechce spojit. Tomu se vzhledem k tomu, že o obsazení tanečníků ve StarDance rozhoduje právě Onder, moc nedivíme. Nechtějí si vztahy s Onderem rozházet.

Zatím si Lucie užívala na luxusních dovolených s Ridim, ale životní realita se nyní přihlásila v celé své krutosti. „Musím platit hypotéku," posteskla si také Lucie, která momentálně nevydělává. Chystá ale taneční kurzy v Jesenici u Prahy a další chce rozjet v restauraci u Ridiho. Tak snad se jí bude dařit a její plány vyjdou. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář