Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jan Brožek

Jan Brožek,*  10.5.1990 - herec

Narodil se 10. 5. 1990 v Brně

Školy: ZŠ Jasanova do sedmé třídy poté šestileté studium na Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka a na závěr Janáčkova akademie

v MDB v angažmá od ledna roku 2014

Divadlo na Orlí:

Taneční maraton na Steel pier (Buddy Becker)

Bohéma 1914 - zima, jaro (Rudolf, básník nebo Colinne, filozof)

Jerry Springer: Opera (Jonathan Weiruss a Satan)

Seriál:

Vinaři (Buddy Hýsek)

Koníčky: Street dance, bojové umění, bowling a vůbec všechny druhy sportů

                              

 

Začíná lov na zajíčky z vinic: Tihle dva fešáci zazáří v novém seriálu Vinaři!

Možná to jsou budoucí filmové hvězdy. Dvě herecká koťátka Tomáš Materna a Jan Brožek jsou nové tváře v seriálové branži. Na podzim je budete vídat v serálu FTV Prima Vinaři, a to každou neděli ve 20.15!

Najít nové a neokoukané tváře mezi mladými herci je těžké, Prima vsadila na tyhle dva sympatické mladíky. „Je to krásná práce, fakt mě baví, zrovna ráno vstávám na osmou a točíme, dopiju skleničku a jdu spát raději před půlnocí,“ řekl Boyleru okatý Tomáš Materna na party po tiskové konferenci Primy v Zaječí.

Tomáš Materna v kroji.

Tomáš Materna v kroji.

Mladík, kterého jste předtím mohli vidět v seriálu 4teens, Maturita nebo v Kameňáku 4, přiznává, že na začátku natáčení měl velké problémy s nervozitou. „Bušilo mi srdce, trvalo mi asi tři dny, než jsem získal před štábem jistotu,“ dodává Tomáš. Herecké vzdělání nemá, studuje ekonomku, ale v hereckém světě se chce prosadit.

Ve Vinařích na Primě hraje „pravého Jihomoravana“, co tráví dny ve vinici a noci ve sklípku. „Chutná mi spíš sladší víno,“ přiznal Boyleru.

Seriál prý přinesel nové kultovní hlášky.

Seriál prý přinese nové kultovní hlášky.

Jeho parťák Jan Brožek je herec z Městského divadla v Brně, i on je zatím takhle velkou seriálovou produkcí neposkvrněný. Od malička dělal bojové sporty. 6 let studoval na sportovní škole, až potom se dal na divadlo. „Začal jsem dělat i street, tanec, což mě hodně bavilo a tak jsem se přihlásil na obor muzikál na JAMU, ale to jsem nakonec nedodělal,“ říká Honza.

Honza a Tomáš natáčejí v oblasti Pálavy. Práci si užívají...

Honza a Tomáš natáčejí v oblasti Pálavy. Práci si užívají…

Bojové umění už pověsil na hřebík, ale tančí pořád rád, ukázal to i na večírku ve sklípku v Zaječí, kde protáčel seriálovou kolegyni. Ve Vinařích se můžete těšit na jeho striptýz! „Byl to docela stres. Člověk ví, že si má sundat tričko, a v tu chvíli se vám do toho nechce, na to jen tak nezapomenu,“ vypráví.

Hraje Buddyho, Pražáka, co v hlavním městě hodně pařil a pak se najednou dostane na Moravu, kde musí i pracovat na vinicích. „Buddy má pocit, že je určený pro práci, kde bude brát peníze, aniž by nehnul brvou,“ popisuje svou roli.

 zdroj Boyler,cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář