Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jakub Štáfek

Jakub Štáfek,*22.5.1990 - herec

 

Jakub Štáfek se proslavil především jako Matěj Jordán ze seriálu Ulice. Studuje soukromou střední školu fotografickou a filmovou ve Vokovicích. V roce 2008 úspěšně odmaturoval. Točí vlastní filmy, do kterých obsazuje i herce z Ulice. Napsal dokonce scénář k jednomu hororu a určitě je na co se těšit. Jeho další koníčky jsou: sport, především fotbal, který hrál sedm let závodně, lyžování, stolní tenis a cyklistika.

Autor: nikalip, ei123

zdroj Osobnosti,cz

 

 

Jak se od startu seriálu Ulice změnili sourozenci Jordánovi? Štáfek zmužněl, Solaříková nakynula

28. září 2014 5:55

Život jim ze dne na den změnil nekonečný seriál Ulice, který své věrné diváctvo neztrácí ani po devíti letech od svého startu. Řeč je o Patricii Solaříkové a Jakubu Štáfkovi, kteří v něm hrají od samotného startu v roce 2005. Tehdy nikdo ještě netušil, že vzniká jeden z nejúspěšnějších a nejdelších projektů televize Nova.

Jak se představitelé dvojčat Matěje a Terezy Jordánových za devět let změnili? Pro Jakuba byly první léta typické delší kudrnaté vlasy. Od startu seriálu dospěl, zkrátil háro a zmužněl. Patricie v průběhu let měnila účesy i barvy vlasů a především postupně nabírala kila. Ze štíhlé teenagerky je tak dnes mladá boubelka, která se drží tmavší barvy vlasů.

Z obou se za společně strávené roky před televizní kamerou stali věrní kamarádi a vídají se i mimo natáčecí dny. „S Kubou se z nás stali sourozenci vlastně i mimo plac. Můžu mu kdykoliv zavolat,“ přiznala nedávno Patricie. 

Jiří Nedvídek, Super.cz

Monika Timková

Monika Timková Foto: Archiv České televize

Bude to pěkné kvítko: Tohle se povídá o brunetce, se kterou se líbá Jakub Štáfek z Ulice

20. prosince 2014 21:16

Teprve nedávno vyšlo najevo, že Jakub Štáfek (24), kterého diváci díky jeho roli v seriálu Ulice znají spíš jak Matěje Jordána, chodí s hereckou kolegyní Monikou Timkovou (24). O té jsme věděli jen to, že hraje v pražském Divadle Palace a pardubickém Východočeském divadle a že získala hlavní roli v pohádce Princezna a písař. Teď už jsme o něco chytřejší - doneslo se k nám, že Monika je výrazově velmi obratná a umí se moc dobře hádat a slovně pošťuchovat.

 
 
 

Dá se dokonce říct, že hlavní roli ve zmíněné pohádce si vyhádala, zde je ovšem třeba vysvětlení, aby nedošlo k mýlce.

Do konkurzu na roli princezny se přihlásilo na půl druhého tisíce uchazeček, mezi nimiž pak režisér Karel Janák hledal tu pravou. „Šlo mu nejen o to, aby princezna byla hezká, ale hlavně aby byla Matoušovi Rumlovi (hraje hlavní mužskou roli - písaře, pozn.) rovnocennou partnerkou při nejrůznějším špičkování a dohadování, na kterém je zpočátku založen jejich vzájemný vztah. Takže nakonec vyhrála ta, která byla nejen sympatická, ale také se uměla nejlépe hádat,“ uvedl zdroj z České televize, která na Štědrý den pohádku odvysílá. No vida, tak už se těšíme na jejich slovní souboje. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

25. března 2015 • 05:00

Štáfek z Ulice: Našel tu pravou a chystá se na děti!

Jakub Štáfek plánuje svatbu a velkou rodinu!
Jakub Štáfek plánuje svatbu a velkou rodinu! (Foto:ara, divadlo Palace)
 

Jeho současnou partnerkou je Monika Timková (24) a Štáfek je v tomto vztahu velmi spokojený. Proto se není čemu divit, že by chtěl mít velkou rodinu. „Já jsem byl vždycky familiérní typ. Už i v těch 15 letech jsem věděl, že jednou chci založit velkou rodinu,“ přiznal herec své osobní plány webu revue.idnes.cz.

autor mel

zdroj AhA,cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář