Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jakub Kohák

Jakub Kohák,*10.10.1974 - herec, režisér

 

Jakub Kohák se narodil 10. října 1974. Především je známý jako režisér televizních reklam (Kofola, Pepsi a mnoho dalších). Jeho reklamy mu vysloužily mnoho cen jak na české tak i na světové scéně. Na festivalu v Cannes byl prezentován v prestižním světovém výběru Young Directors (nejlepší mladý režisér).

S chutí se věnuje i tvorbě krátkých videoklipů, filmů a spotů. Je držitelem ceny Anděl (1999) za nejlepší český videoklip. K zajímavostem jistě patří, že v nedávné době se stal pátým členem kapely Wohnout.

Český fanoušek si ho ale může pamatovat z jeho hereckých rolí ve filmech: EUROTRIP, ČERT VÍ PROČ, U MĚ DOBRÝ a ještě třeba HLÍDAČ Č. 47. V poslední době jsme ho mohli vidět v seriálu OKRESNÍ PŘEBOR, kde ztvárnil postavu místního brankáře.

Petr "Mr.Hudson" Jahn

Zdroj: ČSFD,cz

Takhle Jakuba Koháka ještě neznáte.

Takhle Jakuba Koháka ještě neznáte. Foto: Archiv České televize

Dámy, máte rády chlupáče? Tenhle známý šoumen má hruď jako opičák

29. srpna 2014 13:46

Herec a režisér Jakub Kohák si za poslední roky nasbíral tisíce fanoušků. Ti všichni se teď mohou těšit, že jej budou znovu pravidelně vídat na obrazovce. A nebude to žádná nuda. Nová původní skečová show s názvem Pečený sněhulák volně inspirovaná Českou sodou startuje už v pondělí 1. září od 21 hodin na ČT1.

Tvůrci v čele s Jakubem slibují notnou dávku nekorektního humoru a jiskřivou improvizaci
„Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si s pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu“ se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace,“ slibují tvůrci.

Už teď je nad slunce jasné, že Jakuba i jeho spolupachatele uvidíte v situacích, ve kterých je neznáte. „Víte, ono to s naším pořadem bude tak, že to bude buď průser, nebo pochvala, nic mezi tím, ale kdo nic nedělá, nic nezkazí. Budeme tedy napjatě čekat, jak budou reagovat diváci,“ dodala ke zbrusu novému pořadu kreativní producentka ČT Kateřina Ondřejková. 

Jiří Nedvídek, Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jakub

(Vanda, 5. 10. 2016 18:15)

Naprosto originální, charismatický chlapík!
Super!!