Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ivan Vodochodský

 Ivan Vodochodský,*16.6.1963 - herec

Ivan Vodochodský se narodil 26.června 1963 v Praze-Krči jako prvorozený syn sládkovi nuselského pivovaru. Po absolvování základního vzdělání chtěl zkusit konzervatoř, ale přísný otec mu to zakázal. Začal se tedy učit na číšníka, později ho pro nešikovnost přeřadili do kuchyně. Vyučil se a dodělal si hotelovou školu. Poté ho opět omámily divadelní múzy a zkusil přijímačky na DAMU, neúspěšně. Tak narukoval do armády, byl přeřazen k rakeťákům a strávil dva roky vojny v lese a v Rusku. Po návratu ze služby vlasti odešel vstříc svému osudu do Divadla Vítězného Února v Hradci Králové jako kulisák, inspicient, barman a samozřejmě i herec.

V budoucích několika letech vyzkoušel mnoho způsobů podnikání, ale naneštěstí se mu v ničem nedařilo. Až nakonec začal podnikat v pořádání různých společenských a kulturních akcí a jeho firma se dostala mezi nejlepší v oboru. Jeho kamarád Karel Holas ho kdysi zlákal do pořadu PRIMA JÍZDA, kde zůstal dva roky. Také v televizi Prima uváděl pořad MŇAM ANEB PRIMA VAŘEČKA, ale bohužel po roce a téměř čtyři stech dílech skončila spolupráce kvůli neshodám s programovou ředitelkou TV Prima. Má na kontě i rádiové vaření na Frekvenci 1 a spolupráci s pořadem RADY PTÁKA LOSKUTÁKA.

Jako herec se však také neztratil. Má za sebou malé role jak v seriálech - DRUHÝ DECH a ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ, tak i ve filmech - KVASKA a CZECH MADE MAN. Vystupoval taktéž v muzikálech TAJEMSTVÍ a GALILEO.

V říjnu roku 2011 působil jako oddávající Zdeňka Pohlreicha a jeho o 15 let mladší přítelkyně Zdeňky při obřadu ve Švýcarsku, sňatek samozřejmě nebyl uznán platným. Je vyhledávaným kulinářským specialistou a vystupuje v pořadu TV Nova TESCOMA S CHUTÍ.

Vít "tuberaq" Konečný

 

Ivan Vodochodský už vážil 134 kil.

Ivan Vodochodský už vážil 134 kil.Herminapress

Zavalitý sympaťák se polekal čísla 134 kg, které mu ukázala váha: Ivan Vodochodský má zatím dole 14 kil

17. dubna 2017 9:55

Herec, bavič a kuchař Ivan Vodochodský je charakteristický svojí zavalitou postavou usměvavého tlouštíka. Ale čeho je moc, toho je příliš. To si řekl i on, když se zase jednou podíval na číselník váhy. A pustil se do hubnutí. Už má dole čtrnáct kil.

 

"Hecli jsme se s nějakými lidmi a začali společně. Tedy manželka mě hecovala už deset let, ale já místo toho, abych hubnul, tak jsem pořád přibíral. Pak už se to ale dostalo na kritickou hranici, protože jsem měl 134 kilo. To bylo po Silvestru. A najednou to jde," vyprávěl nám, když moderoval zahájení série terénních běhů. Na ty si ale ještě netroufne. Pořídil si aspoň veslařský trenažer.

"Moje manželka a ostatní holky si nakoupily proteinové diety v prášku, ale já řekl, že na to kašlu a dělám to přírodně. Jím maso, hodně bílkovin, vypustil jsem skoro všechny cukry, samozřejmě i bílé pečivo, ale hlavně jsem už šest týdnů neměl vůbec žádný alkohol. Snad poprvé po čtyřiceti letech. Měl jsem strach, že to se mnou práskne, že nebudu moct spát. Ale naopak jsem spal jako miminko, neměl jsem ani noční pocení. Celkově se tomu organismu ulevilo a jsem tak příjemně nakoplej, že bych chtěl ještě aspoň dalších deset kilo sundat," svěřil Super.cz.

Tak snad se mu to podaří, protože to samozřejmě není jeho první dieta. "Diety jsem zdržel permanentně s různou až horší úspěšností, ale nikdy mi to nešlo tak dobře jako teď. Snad jednou v roce 2004, když jsem se vsadil, že zhubnu o patnáct kilo za půl roku a sázku jsem vyhrál. Ale pak to šlo zase nahoru," přiznal Vodochodský.

"Kupodivu jsem neměl žádné velké zdravotní problémy, kromě toho, že jsem měl hraniční hodnotu cukru. A teď už mám zase všechny hodnoty dobré. Jaterní testy se asi hned tak nezlepší, to bude trvat delší dobu. Nejhorší byla ta estetická složka a doslova na kolena mě srazil okamžik, když jsem nesl nějaké papíry účetní a vysypaly se mi na chodníku na zem, a já nebyl schopný se sklonit a sesbírat je. Musel jsem si k tomu kleknout a z toho kleku jsem se zase nemohl zvednout a musela mi pomáhat nějaká stará babička. To bylo potupné," uzavřel Ivan. 

Saša Šeflová , Super.cz

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář