Jdi na obsah Jdi na menu
 


Filip Švarc

Filip Švarc,*1.4.1975 - herec, moderátor, dabér

 

Filip Švarc se proslavil jako moderátor na Fajn rádiu a jako dabér (Sestra v akci 2, Lea Parker, Lost, Pohotovost, Madagascar, Terkel má problém, Karcoolka,Stopařův průvodce po Galaxii...), ale mohli jsme ho i vidět v českých filmech Copak je to za vojáka, Případ se psem, Vracenky, Silnější než já, Sedmipírek... jako malého chlapce.

Autor: angela737, pylous

zdroj osobnosti,cz

Filip Švarc na křtu knihy Deníček moderního fotra Dominika Landsmana.

Filip Švarc na křtu knihy Deníček moderního fotra Dominika Landsmana. Foto: Showpix

Jeho hlas diváci dobře znají, slýchají jej v SuperStar i ve filmech: Ale jak vypadá jeho tvář?

22. listopadu 2015 16:13

Jméno Filip Švarc mnoha lidem nic moc neřekne, prozradí jej ale hlas, jenž je znám ze soutěže SuperStar či z dabingu obecně (mluví jím například zebra Marty v Madagaskaru).

Pokud jste si mysleli, že hlas, který zní z reproduktorů během SuperStar, když uvádí jednotlivé soutěžící a jejich písně, je předtočený, jste na omylu. Ale nejste sami, je nás většina. „Všichni si myslí, že to je předtočené, o to větší je to adrenalin, protože je otázkou takové nějaké mé profesní cti prostě se nesplést, nepřeřeknout se, aby to znělo, jako že je to předtočené,“ říká k tomu Filip Švarc. Zatím se nespletl ani nepřeřekl. „Na anglických názvech si ale můžu kolikrát vylámat jazyk,“ přiznal.

Jak vlastně jeho šichta v SuperStar vypadá? „Dostanu scénář, ten si přečtu, a pak už jedu,“ řekl s tím, že s režisérem jsou domluvení, že začíná na konkrétní záběr. „Dělám si legraci, že vidím strop a jedu,“ smál se. 

Lucie Sieglová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

milacek

(filip svarc, 26. 3. 2016 19:31)

FILIP SVARC je nejlepsi daber c 1 mohl bych ho posluchat dene nadabuje vse perfektne je lepsi nez f. filipovsky