Jdi na obsah Jdi na menu
 


David Novotný

David Novotný,*12.6.1969 - herec

 

Absolvent hereckého oboru na Státní konzervatoři v Praze. Již v angažmá v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích hrál řadu významných divadelních rolí. Od roku 1998 jej můžeme pravidelně vídat na prknech Dejvického divadla v Praze. Mezi filmovými postavami patří k nejvýraznějším pilot Bedřich Mrtvý z filmu Jana Svěráka Tmavomodrý svět (2001), zahrál si v televizním snímku Kožené slunce, menší úlohu vytvořil v crazykomedii Jedna ruka netleská (2003).

zdroj Osobnosti,cz

David Novotný je počtvrté tatínkem.

David Novotný je počtvrté tatínkem. Profimedia.cz

Hvězda Okresního přeboru se raduje: Nazrzlý herec se stal počtvrté tatínkem

31. května 2015 19:08

Herec David Novotný (45), který se do pamětí všech televizních diváků nesmazatelně zapsal svými rolemi v seriálech Okresní přebor (2010) nebo Čtvrtá hvězda (2014), prožívá velkou životní radost. Už počtvrté se stal tatínkem. Narodila se mu třetí dcera, která podle rodinné tradice dostala staré české jméno.

„Tonička Novotná v 10:46, 3770 gramů, 49 cenťáků, novotňáckej rypáček... vše ok,“ cituje hercovu zprávu server Idnes.

Novotný, který se v posledních letech těší velké popularitě a nejnověji se na něj můžete těšit ve filmu Jan Hus, má s manželkou Anetou celkem tři ratolesti. Společně vychovávají dceru Anežku a synka Josefa. S bývalou partnerkou má herec ještě dceru Emu. K novému přírůstku do rodiny gratulujeme. 

Super.cz

David Novotný s rodinou

David Novotný s rodinouHerminapress

Dětí jako smetí: Herec David Novotný se pochlubil svojí obří rodinkou

15. května 2017 5:55

Kdyby se do toho každý pustil s takovou vervou jako herec David Novotný, nemuseli bychom se bát, že Česko vymírá. Známý herec se totiž může pochlubit už čtyřmi potomky.

 

Kompletní rodinku vyvedl na zahájení dvacátého ročníku festivalu dračích lodí. Se současnou manželkou Anetou mají tři děti - osmiletou Anežku, pětiletého Josefa a benjamínka rodiny Antonii, která 31. května oslaví druhé narozeniny. Z předchozího vztahu s expartnerkou Janou má David ještě třináctiletou Emu.

Herec je evidentně rodinný typ, svěřil, že nemá problémy ani s přebalováním. A svému početnému potomstvu se na břehu Vltavy opravdu zodpovědně věnoval. 

 

Saša Šeflová , Super.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář