Jdi na obsah Jdi na menu
 


|Jiří Panzner

Jiří Panzner,*27.7.1982 - herecHerec Jiří Panzner, který skvěle představuje Eddieho Rambouska,v seriálu Ulice pochází z Prahy. Vystudoval DAMU.  Diváci ho mohli spatřit v mnoha divadelních představeních divadel Aqualung, Na Vinohradech a v divadle F. X. Šaldy v Liberci.

Ulice,cz
 
 
 
 

Jiří Panzner kvůli špatnému charakteru Eddieho nedostal v obchodě šunku.Super.cz

Eddie z Ulice teď pěstuje trávu: Proč herci diváci spílají a nemohou mu přijít na jméno?

23. dubna 2017 5:55

Lidé ho znají především ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje Eddieho Rambouska. A právě kvůli němu má občas ze života peklo na zemi. Podívejte se na náš rozhovor o jeho nové roli v temném seriálu Pěstírna i o tom, co všechno musí kvůli popularitě snášet!

 

Jiří Panzner je jednou z hvězd nového seriálu Stream.cz Pěstírna, v němž ztvárňuje Prvního zahradníka.

„Nerad bych o tom mluvil, lepší by bylo, kdyby se na to všichni podívali. Ten seriál bude tajemný a dobrodružný, proto by asi bylo blbé teď o tom mluvit,“ nechtěl Panzner o nové roli moc prozradit.

„Původně jsem si také myslel, že to bude legrace o hulení. Když jsem si ale přečetl scénář, zjistil jsem, že to tak úplně není,“ přiznal.

Sám prý konzument drog není, s marihuanou tedy nemá moc zkušeností.

Zato jich má hodně s kritikou diváků kvůli Ulici. V ní podváděl postavu Adriany a lidé mu to stále vyčítají.

„Děje se to. A teď hodně, ve velké míře. Udělal jsem to nerad,“ vtipkuje Jirka. Už se mu prý stalo i to, že ho kvůli Ulici nechtěli obsloužit v obchodě.

„V potravinách už mi také jednou řekli, že mi nedají šunku, protože jsem takhle zlej a chovám se tak k Adrianě. Jinak jsem se vždycky naštěstí s lidmi domluvil,“ dodal představitel Eddieho Rambouska a nově také Prvního zahradníka. 

David Zápal , Super.cz

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář